אודותינו


אודותינו

סינוס החשמל הוקמה כדי לתת שירות מהיר, אישי ומקצועי לבעלי גנרטורים. ידע רב וניסיון מצטבר של מעל 20 שנה עומדים לרשות לקוחותינו 24/7, במענה מידי לתקלות והתייעצות בכל מה שקשור למערכות גנרציה חדשות וישנות.

היושר שמייחד אותנו, האמונה כי אנו צריכים לתת את הטוב ביותר עבור לקוחותינו, הידע שאנחנו מוכנים למסור לעובדינו כדי שיוכלו לשרת אתכם בצורה המיטבית וההוגנת ביותר, הם המדריכים אותנו ועומדים מול עיננו. כאשר אנחנו ניגשים לתכנן את הפרויקט הבא עבורכם, לפתור תקלה או להתריע על תקלה מתקרבת או בכל עצה טובה שאנחנו נותנים, תמיד אנחנו רואים מול עיננו שותף לדרך. דרך ההסתכלות שלנו תהיה מעיני הלקוח, מה יותר טוב עבורו, כיצד יוכל למקסם את הפרויקט, כיצד נוכל למזער נזקים כספיים וחומריים עבור שותפינו.

קובי הימן, המייסד והמנכ"ל הינו בעל ניסיון בחשמל בכלל ובגנרטורים בפרט כבר מעל 25 שנה, בעל ניסיון עשיר בהקמת תחנות כוח פרטיות לקיבוצים ומפעלים, מערכות שליטה מרחוק, מערכות החלפה וסנכרון, פיקוד ובקרה למשאבות מים וביוב.
"לפני כ13 שנה, לאחר צבירת ניסיון רב במגוון רחב של תפקידים בחברות המובילות בתחום הגנרטורים, החלטתי לצאת לדרך עצמאית כדי למקסם את היכולות והידע שצברתי. המעבר לצפון הארץ והקרבה לחקלאות, לחקלאים ולאדמה מאפשרים לי לצמוח ולהתמקצע בתחום הייחודי הזה. כבר שנים שהמשפט שאמרתי פעם ללקוח: אני חי, נושם ומתעורר בלילה מגנרטורים, מלווה אותי ומעורר אותי כל פעם מחדש. הרצון ללמוד ולהיות בין המובילים בשוק הוא מה שמדריך אותי ומאתגר אותי".

לקוחות החברה הינם שונים זה מזה ולכן, גם תפירת הפרויקט הינה אישית ומותאמת לכל אחד מהם. כבר בשלב הצעת המחיר אנו מתכננים את הפרויקט, איך הוא ייראה, מה לוח הזמנים המשוער, איזה ציוד יידרש והכל בהתאמה אישית.

הגנרטורים שלנו מיובאים מאיטליה ומסין, עוברים בדיקת איכות באופן פרטני אצל היצרן ונבדקים שוב בזמן הגעתם ארצה ולפני האספקה ללקוח. גם הציוד הנלווה מסופק בסטנדרטים הגבוהים ביותר ללא פשרות על איכות הגנרטורים, הבקרים, לוחות ההחלפה וכל שאר הציוד.

אנו מאמינים כי כל אחד צריך לעסוק במה שהוא עושה הכי טוב, מערכת גיבוי החשמל ורצף האספקה היא הדבר שאנו שואפים להצטיין בו. תשאירו לנו את הדאגה לכך ותתמקדו במה שאתם הכי טובים בו. 

מהנדס? קבלן? חברת אחזקה?

נשמח לעניין אתכם במגוון הפתרונות שלנו


 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.